De ce sa te angajezi la noi?

Professional Farmaline a aparut din dorinta si necesitatea de a oferi o gama de servicii farmaceutice complete venind in intampinarea nevoilor consumatorului local.
Calitatea produselor si a serviciilor furnizate ne-au ajutat sa crestem, astfel incat reteaua Professional Farmaline numara in prezent 28 de farmacii si oficine locale si o drogherie, in judetele Prahova si Dambovita.
Desfasurarea fluenta a activitatii noastre este sustinuta logistic de propriul depozit aflat in Ploiesti.
Din portofoliu mai fac parte farmacia online pfarma.ro care are aprobare oficială pentru a comercializa online și livra către pacient produse OTC (medicamente eliberate fără rețetă) si laboratorul propriu in care realizam preparate magistrale si oficinale.
Suntem pe deplin preocupati de aducerea in portofoliu a celor mai bune produse de uz medical, terapeutic, profilactic sau cosmetic, pe care le oferim alaturi de preturi corecte si consiliere personalizata.
Planurile noastre includ utilizarea stiintei in favoarea sanatatii atat prin calitatea si inovatia produselor comercializate cat si prin instruirea continua a personalului implicat, care a depasit in prezent cifra de 200 de angajati.

detalii-job

Posturi disponibile

FARMACIST

Locatii:

Farmacie: Baicoi, Campina

Cerințe:

• Absolvent studii universitare: Facultatea de farmacie;

• Certificat de membru al Colegiului Farmacistilor vizat pe anul in curs;

Condiții:

• Program de lucru full-time L-V;

• Contract de muncă;

• Concedii conform legislației;

• Pachet salarial motivant.

Responsabilități:

• Respectarea regulilor de buna practica farmaceutica;

• Respectarea prevederilor contractului individual de munca;

• Perfectionare profesionala continua;

• Consilierea cat mai performanta a pacientilor;

• Gestionarea stocurilor de produse farmaceutice pentru a evita lipsa medicamentelor, suprastocurilor, pentru a reduce termenele de valabilitate critice si expiratele.

ASISTENT DE FARMACIE

Locatii:

Farmacie: Baicoi, Ciorani, Ploiesti

Cerințe:

• Scoala Postliceala-profil farmacie

• Experienta minim 1 an in farmacia de circuit deschis.

Condiții:

• Program de lucru full-time;

• Decontarea transportului;

• Bonusuri in functie de indeplinirea obiectivelor companiei;

• Respectarea regulilor de buna practica farmaceutica

• Respectarea prevederilor contractului individual de munca

• Perfectionare profesionala continua

• Consilierea cat mai performanta a pacientilor

Aplica acum

style